Ons team

Ons team

De directie

Marleen Gijbels : directie kleuterschool
Karen Fransen : directie lagere school

Het secretariaat

Carina Gijsbers : secretariaat en kinderverzorging kleuterschool

Ellen Ooijen : secretariaat
Wendy Mannaerts : kinderverzorging en administratie

Het kleuterteam

Paulette Vanherle : klas PK1
Nina Pernet : klas PK1
Moniek Smeets : klas K1A
Denya Hoogmartens : klas K1A en ondersteuning
Karine Swinnen : klas K1B
Liesbeth Loos : klas K2A
Hilde Theys : klas K2B
Christel Michiels klas K2B
Sanne Kuipers : klas K2C/3C
Sarah Vanhees : K2/3C
Liesbeth Creemers : klas K3A
Martine Simons : klas K3A en aanvangsbegeleiding
Ellen Vanden Broecke : klas K3B
Christa Deckers : De Hoef
Anne Vanloon : De Hoef en ICT
Brenthe Van Vleymen : De Hoef en ondersteuning
Kathleen Jans : Bewegingsopvoeding
Romy Agten : bewegingsopvoeding
Jasmine Smeets : ondersteuning

Zorg kleuterschool

Britt Geerts : zorgcoördinator kleuterschool en beleidsondersteuning

Het team van de lagere school

Maria Vanharen: klas 1A (samen met Cindy Pinxten)
Cindy Pinxten: klassen 1A, 2C, 3B, 4A , en zorg
Anja Loenders : klas 1B
Suzanne Cuijvers : klas 1C (samen met Chelsea Coolen)
Chelsea Coolen : klassen 1C , 2B en zorg
Ria Thaens : klas 2A
Vera Fransen : klas 2B (samen met Chelsea Coolen)
Jorine Pinxten : klas 2C (samen met Cindy Pinxten)
Cora De Graef : klas 3A (samen met Geert Vanuytrecht)
Geert Vanuytrecht : klassen 3A , 5B , ICT en zorg
Mieke Melotte : klas 3B (samen met Cindy Pinxten)
Bert Truyers: klas 4A (samen met Cindy Pinxten)
Stephan Vuegen: klas 4B
Marc Roets : klas 4C
Karina De Wyngaert : klas 5A
Sandra Leynaert : klas 5B (samen met Geert Vanuytrecht) en aanvangsbegeleiding
Sarah Cools : klas 5C
Diane Tiesters : klas 6A en zorg
Marc Wouters : klas 6A en ICT-leerkracht
Chris Coninx : klas 6B
Ksenia Persoons : klas 6C
Luc Kerkhofs : bewegingsopvoeding
Sofie Geusens : bewegingsopvoeding

Het zorgteam van de lagere school

Marga Truyers : zorgcoördinator 5 en 6de leerjaar
Ellen De Gryse: zorgcoördinator eerste en tweed graad
Jasmine Smeets : anderstalige nieuwkomers

Zorgjuffen en -meesters: Chelsea Coolen , Geert Vanuytrecht, Diane Tiesters en Cindy Pinxten

Ondersteuning kleuter – en lagere school

  • ICT-coördinator infrastructuur: Joris Van Vaerenbergh
  • Preventie-adviseur
  • Kinderverzorgster : Carina Gijsbers en Wendy Mannaerts
  • Onderhoud : Kristof
  • Middagtoezicht lagere school: Mia Didden, Inge Friet, Jos Maes
  • Eetzaalmedewerkers kleuterschool : Sylvia, Cindy, Gerda, Emy, Anita, José en Luc
  • Eetzaalmedewerkers De Hoef : Cindy, Christiane, Jean-Paul, Annie en Wendy
  • Onderhoud : Jetteke en Daisy