Ons team

Het hele schoolteam

Het team van de kleuterschool :

K Marleen
juf Marleen Gijbels : Directie

K1C Paulette Vanherle
juf Paulette Vanherle : PK1

K1A Moniek Smeets
juf Moniek Smeets : K1A

K Karine Swinnen
juf Karine Swinnen : K1B

K2A Anita Habraken
juf Anita Habraken : K2A

K BO Liesbeth Loos
juf Liesbeth Loos : K2A

K2B Hilde Theys
juf Hilde Theys : K2B

K Christel Michiels
juf Christel Michiels : K2B

KL Sanne Kuipers
juf Sanne Kuipers :ondersteuning

DSC08182
juf Hermien Croymans : K3A en zorgcoördinatie

K3B Kathleen Jans
juf Kathleen Jans : K3B

K2C Liesbeth Creemers
juf Liesbeth Creemers : K2/3

person-symbol-clip-art-female-user-icon-clip-art
juf Britt Geerts : K3B

DSC08347
juf Martine Simons : Ondersteuning en K2/3

KHoef Christa Deckers
juf Christa Deckers : KHoef

K Carina Gijbers
juf Carina Gijsbers : Kinderverzorging

person-symbol-clip-art-female-user-icon-clip-art
Juf Ellen van den Broecke : K1A en K3A

Juf Hanne Kelchtermans : bewegingsopvoeding

person-symbol-clip-art-female-user-icon-clip-art 
Annie Vangael, José Smets, Guny Severins, Ann Scheelen
, Christianne : middagtoezicht

Het team van de lagere school:

DSC08218
Marc Hulsmans : Directeur

juf Suzanne Cuijvers : 1ste leerjaar A

Vanharen Maria 2
juf Maria Vanharen : 1ste leerjaar B

Loenders Anja 2
juf Anja Loenders : 1ste leerjaar C

Kuipers Maria 2

juf Maria Kuipers : 2de leerjaar A

DSC08212
juf Viviane Michiels : 2de leerjaar A

Fransen Vera 2
juf Vera Fransen : 2de leerjaar B

Pinxten Jorine 2
juf Jorine Pinxten : 2de leerjaar C

person-symbol-clip-art-female-user-icon-clip-art
juf Ria Thaens : 1ste leerjaar B, 2de leerjaar B en zorgleerkracht

De Graef Cora 2
juf Cora De Graef : 3de leerjaar A

Ulenaers Betty 2
juf Betty Ulenaers : 3de leerjaar B

Van Uytrecht Geert 2
meester Geert Van Uytrecht : 3de leerjaar B en 5de leerjaar C

person-symbol-clip-art-female-user-icon-clip-art
juf Mieke Melotte: 3de leerjaar C

Truyers Bert 2
meester Bert Truyers : 4de leerjaar A

Vuegen Stephan 2
meester Stephan Vuegen : 4de leerjaar B

Roets Marc 2
meester Marc Roets : 4de leerjaar C

De Wyngaert Karina 2
juf Karina De Wyngaert: 5de leerjaar A

Leynaert Sandra 2
juf Sandra Leynaert : 5de leerjaar B

witte2
meester Marc Wouters : 6de leerjaar A en ICT -leerkracht
Tiesters Diane 2
juf Diane Tiesters : 6de leerjaar A

DSC08219
juf Vicky Van Oers : 6de leerjaar B

DSC08213
meester Luc Kerkhofs : Bewegingsopvoeding

meester Wim Mennes: Bewegingsopvoeding

Truyersz Marga
juf Marga Truyers : Zorgcoördinator

Het ondersteunende team :

K Carina Gijbers
juf Carina Gijsbers : administratie

dscn3497
juf Ellen Ooijen : administratie

 unknown male
Joris Van Vaerenbergh  : IT-coördinator
scholengemeenschap GeNegen

unknown male
Ludo Vandael : Preventie-adviseur
scholengemeenschap GeNegen

Vaesen Marc 2
Marc Vaesen : Klusjesman

person-symbool-clip-art-vrouw-user-icon-clip-art
Suzanne Jamers : Onderhoud

Juliette Van Noppen : Onderhoud

person-symbol-clip-art-female-user-icon-clip-art
Mia Didden : middagtoezicht

person-symbol-clip-art-female-user-icon-clip-art
Inge Friet : middagtoezicht